Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
Інвестори ЖК «Сонячна Рів’єра» вимагали від мера В. Кличка захистити їх від псевдоактивістів, які чинять перешкоди будівництву житлового комплексу, де вони придбали житло
04.03.2015

Близько п’ятисот людей сьогодні проводять акцію під будівлею Київської міської державної адміністрації. Це інвестори, які вклали гроші у будівництво ЖК “Сонячна Рів’єра” і жителі мікрорайону Микільської слобідки. Люди вимагають від влади захистити їх від псевдоактивістів, які перешкоджають будівництву ЖК «Сонячна Рів’єра» і благоустрою району.

У руках мітингуючих плакати з написами “Влада, підтримай інвесторів у розвитку Микільської слобідки”, “Ми за доглянуту набережну Дніпра”, “Люблять Київ ті, хто будує, а не руйнує”, “Ми за будівництво ЖК «Сонячна Рів’єра»!.

Державна будівельна корпорація «Укрбуд» має намір профінансувати благоустрій мікрорайону Микільська Слобідка в сумі близько 85 мільйонів гривень. У планах: облаштування трикілометрової набережної із скверами та дитячими майданчиками, вирішення транспортної проблеми шляхом будівництва наскрізного проїзду на Русанівську набережну, заміна застарілих комунікацій в мікрорайоні.

Представник забудовника, Михайло Бородавко, який взяв участь в акції під КМДА, відмітив, що: «Ми розуміємо людей, які хвилюються і вимушені приходити сюди мітингувати, щоб міська влада захистила їх інтереси. Адже у компанії є усі необхідні документи, що надають право на проведення будівництва ЖК «Сонячна Рів’єра». Проте, знаходяться недоброзичливці, у тому числі і високого рангу, які, переслідуючи свої корисливі цілі, намагаються перешкоджати законному будівництву і розвитку мікрорайону, а також Києва в цілому “, – відмітив Бородавко.

Він підкреслив, що «Укрбуд» завжди відкритий до співпраці з жителями районів, де здійснюється будівництво. Підтвердженням є те, що в мікрорайоні Микільська слобідка вже проведені ремонтні роботи в дитячих садках №691 і №566, а також в середній школі №65. Встановлюються «лежачі поліцейські», розпочато ремонт в районній поліклініці. І це тільки початок.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені