Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
На Микільській слобідці знову мітинг, на цей раз без політики
4 Квітня 2015

Кияни звернуться до Авакова і Кличка з проханням захистити їх від проплачених політичних мітингів.

У суботу 4 квітня біля будівельного об’єкту на вул. Микільсько-Слобідській пройшов мітинг, що зібрав близько 700 осіб.

Це мешканці сусідніх будинків, які виступають за поліпшення інфраструктури мікрорайону, за нову набережну, а також самі інвестори – покупці квартир та будівельники.

Під час мітингу звучали аргументи на користь забудови, яка дозволить упорядкувати мікрорайон. Ті кияни, що прийшли підтверджують той факт, що останнім часом людей провокують на масові акції проти забудовників, а потім там виявляються люди в камуфляжі і представники політичних партій, які влаштовують бійки, забуваючи про інтереси місцевих жителів.

Заступник президента Державної будівельної корпорації «Укрбуд» В’ячеслав Мармиш повідомив про те, що всі дозвільні документи на будівництво вже не раз надавали активістам, комісіям, депутатам, вони опубліковані на офіційному сайті об’єкту. За його словами Укрбуд як “системний, надійний і відкритий до діалогу забудовник, якому нема чого приховувати, починає кампанію “Хороші Сусіди “, яка полягатиме у відкритті громадських приймалень на кожному об’єкті для комунікації з киянами”.

У громадських приймальнях можна буде ознайомитися з документами та отримати відповіді на всі питання. Також, мешканці сусідніх з об’єктами забудови будинків, зможуть викласти свої побажання з благоустрою. На мітингу звучали заклики до політиків від тих, хто будує об’єкт, не позбавляти їх роботи в нелегкі для України часи. За словами начальника будівельної бригади Сергія Фадєєва по всій Україні заморожують будівництва, люди залишаються без роботи, і тільки на київських об’єктах триває будівництво.

Мітингувальники наполягають на тому, що ті, хто вкладають у будівництво, повинні бути захищені також, як і вкладники банків. А за зупинку будівництва відповідальність мають нести і місцеві органи влади, і держава. “Ми вклали гроші в квартири, що будуються, перевіряли документи, забудовника перевіряли всі які тільки можна інстанції. І ми хочемо, щоб тут був порядок, а влада захистила нас, мешканців мікрорайону від свавілля. Чому ми повинні страждати через те, що комусь подобається валити паркани?! ” – Зазначив представник ініціативної групи інвесторів Роман Овсянник.

За підсумками мітингу учасники зібрали підписи під зверненням до Міністра внутрішніх справ Арсену Авакову і меру Києва Віталію Кличко із закликом захистити добросовісних будівельників від провокаторів-погромників, об’єктивно розслідувати всі інциденти і забезпечити, в разі необхідності, охорону законних будівельних об’єктів.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені