Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
«Укрбуд» розповів інвесторам якою стане Микільська слобідка
17 Лютого 2015

Представники Державної будівельної корпорації «Укрбуд» 17 лютого представили інвесторам проект благоустрою території Микільської слобідки і розповіли про хід будівництва ЖК «Сонячна Рів’єра».

Крім зведення житлових будинків, плануються масштабні роботи з благоустрою мікрорайону: облаштування трьох кілометрів набережної Дніпра, будівництво нової розв’язки з наскрізним виїздом на Русанівську набережну та реконструкція електричних, теплових, каналізаційних комунікацій для всього району. На реалізацію цих проектів заплановано витратити 85 млн грн.

Покинутий зараз берег річки, компанія «Укрбуд» планує перетворити на квітучий сад, висадивши тут більше 650-ти дерев і безліч інших рослин. Русла примикаючих річок будуть розчищені, і з’явиться два нових сквери. А для дітей планується облаштувати чотири ігрових майданчики. Їх загальна площа складе півтори тисячі квадратних метрів, а всієї зеленої зони – більше п’яти тисяч квадратів. Це наймасштабніший із запланованих проектів, вартість якого близько 50 млн. грн.

Серед запланованих проектів і будівництво наскрізного проїзду з Микільської слобідки на Русанівську набережну, який розвантажить розв’язку в районі метро Лівобережна. Адже зараз це єдиний виїзд з мікрорайону, в якому проживає близько 50 тисяч осіб. На ці роботи передбачено 20 млн. грн.

Також 15 млн. грн. заплановано витратити на реконструкцію зношених комунікацій Микільської слобідки: колектора, тепло- і електромереж.

Всі ці проекти планується реалізовувати паралельно з будівництвом житлового комплексу.

Крім цього «Укрбуд» протягом 2014-го року провів ремонти в трьох загальноосвітніх школах Микільської слобідки і планує продовжити цю соціальну ініціативу.

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» – компанія з 25-ти річною історією. Це один з найбільших забудовників України, який на сьогодні реалізує 30 проектів, яких тільки в 2014 році здав в експлуатацію більше 150 тис. кв. м (6 об’єктів). При цьому, ЖК «Садовий» на Микільській слобідці завершений достроково. «Укрбуд» взяв на себе соціальну відповідальність і за власні кошти відновив роботи на трьох київських довгобудах, в яких люди чекають квартир вже майже 10 років. Це ЖК «Артеміда» на вул. Жмаченка, ЖК Герцен-парк на вул. Герцена і ЖК Парк-хол Горький на вул. Горького. Зараз об’єкти у стадії освоєння.

 

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені