Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс

Відділ продажу:м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1

Відділ продажу:
(044) 390 30 86

Замов консультацію
Щоб уникнути політичних спекуляцій «Укрбуд» призупинив будівництво на Микільській Слобідці
28.07.2015

Останнім часом навколо будівництва ЖК «Сонячна Рів’єра» на вулиці Микільсько-Слобідській стали штучно створюватися інформаційні приводи з яскраво вираженим негативним забарвленням.

Окремі народні депутати ініціювали ряд «акцій», мета яких – фізично заблокувати будівництво і одночасно набрати політичні очки під гаслом «боротьби з незаконним будівництвом».

Нагадуємо, що забудовник неодноразово і документально доводив (в тому числі і в судах) законність своїх дій по зведенню житлового комплексу.

На жаль, недобросовісні політики не сприймають жодних аргументів, використовують маніпуляції, продовжують вводити в оману городян, провокуючи їх на незаконні дії у вигляді знищення майна забудовника, перекриття автомагістралей і т.д. При цьому дану категорію «професійних протестуючих» абсолютно не хвилює той факт, що забудовник має на руках повний пакет дозвільних документів.

Враховуючи, що дана ситуація вже почала активно використовуватися в політичній боротьбі, перетворюючись на чергову передвиборну технологію, прийнято рішення про призупинення робіт.

Ми змушені піти на цей крок, для того, щоб інвестори, містобудівники і кияни не ставали заручниками цинічних політичних ігор, а всі ті, хто дійсно шукає справедливості, могли розібратися і побачити, що будівельники не порушують закон. Нами подані звернення до органів влади, і правоохоронні органи, ініційовані судові позови. Ми впевнені, що здоровий глузд переможе, а гарантоване законом право можна відстояти.

Поки тривають розгляди, «Укрбуд» продовжить роботи з благоустрою Микільської Слобідки: повного оновлення Зони здоров’я, ремонту поліклініки, реконструкції дитячих садків, підготовці шкіл до нового навчального року.

Враховуючи, що 28 липня відзначається день PR-спеціаліста, ми хотіли б щиро привітати зі святом народних депутатів Борислава Березу, Віктора Чумака та Наталю Новак.

Шановні народні депутати, це свято по праву можна вважати вашим, оскільки ви досягли високого рівня професіоналізму в такій непростій ніші, як політичний самопіар.

Ваші депутатські зусилля, спрямовані на боротьбу з будівельниками, важко не помітити, а акції, які ви проводите, відрізняються яскравими виступами. Шкода тільки, що від ваших слів у киян не з’являється ні житло, ні нові дороги.

Сподіваємось, що виборці гідно оцінять вашу «активність». Звичайно, дуже багато хто хотів би побачити результати депутатського праці не у вигляді покинутих будмайданчиків і непрацюючих підприємств. Тому ми сподіваємося, що від енергійних зусиль в області власного піару ви перейдете до творчої роботи, яка буде зміцнювати економіку держави, а не руйнувати її.

 

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені